Divize Kovo je největší z divizí produktů společnosti Vero zahrnující dobře známé CAD/CAM značky jako je Edgecam™, Radan™, Alphacam™ a VISI™. Tyto produkty pokryjí širokou paletu způsobu obrábění , od technologie frézování a soustružení, vše s řízením od 2 do 5 os, opracování plechů zahrnující děrování, profilování s možností hnízdění obrobků v polotovaru, opracování forem pro slévárenství.
Naše produkty zahrnují standarizované řešení pro zákazníky provádějící obrábění na různých úrovních komplexnosti, ale také současně naše produkty nabízejí širokou možnost pro konfiguraci těchto produktů, umožňjující našim zákazníkům implementovat jejich vlastní řešení šité na míru a tím zvýšit jejich konkurence schopnost na trhu.

 logo edgecam

 logo radan

logo visi

Obrábění Solid modelů

Tváření plechů

Návrh a výroba forem

logo eureka

logo spaceclaim

 

Vizualizace a simulace

3D modelování

Analýza 3D modelů

3D modelování objemových modelů je možné provádět v integrovaném CAD systému nebo lze 3D modely vytvářet v jiných CAD systémech, které jsou dostupné na trhu a které lze integrovat na pozadí s našimy produkty. Navíc naše softwarové řešení může nabídnout podporu pro nejmodernější obráběcí stroje, technologické postupy a jednoduché programování komplexních komponent.

Nášim záměrem je nabídnout našim zákazníkům produkty jejichž funkcionalita je odstupňována do několika úrovní, tak aby funkčnost a komplexnost softwarového řešení přesně kopírovala požadavky zákazníka dané komplexností a složitostí jeho výroby. Jsme tedy schopni nabídnout našim zákazníkům produkty vhodné pro použití pro jednoduché obrábění po velmi složité a specifické technologické postupy s podporou našich konzultačních a školících programů. Naše podukty jsou vytvořeny tak, aby byly schopné spolupracovat s modernímy CNC obráběcími stroji a to také díky spolupráce s výrobci těchto strojů, čímž docílíme vysoké optimalizace našich produktů pro jednotlivé značky CNC strojů.

NEXNET, a.s. má zkušenosti se zákazníky poskytující drobnou sudodavatelskou výrobu po velké výrobní nadnárodní společnosti zabývající se například automobilovým, leteckým, nábytkářským průmyslem, výrobou elektroniky a mnoha jinými obory. Vždy postupujeme stejným způsobem, a to tak, že na základě požadavků zákazníka nakonfigurujeme softwarové řešení, tak aby náš zákazník získal vždy měřitelný přínos.

V dnešním vysoce konkurečním prostředí je nutné zajistit, aby CAD/CAM systémy používané pro přípravu výroby a zajištění běhu výroby fungovaly bezporuchově. Vzhledem k velikosti společnosti Planit jsme schopni zajistit širokou paletu služeb technické podpory a nikoliv pouze na začátku naší obchodní spolupráce při počáteční investici na pořízení CAD/CAM systému, ale také během celé doby trvání naší obchodní spolupráce.

 
Najdete nás na

 

Napsali o nás...

Edgecam nás zaujal svou volností při obrábění v cyklech a intuitivním ovládáním. Mnoho cyklů lze aplikovat přímo na Solid model bez složitého vytváření hranic, což zrychluje práci programátora. Oceňuji také bezproblémovou práci s velmi objemnými modely z Autodesk Inventor. Naše pracoviště je vybaveno dvěmi stanicemi Edgecam, jedna pro klasické 3-osé obrábění forem, druhá pro 5-osé indexované obrábění na portálové frézce. Já osobně používám Edgecam více než 7 let k plné spokojenosti a jsem rovněž velmi potěšen jeho vývojem.

Radek Křemeňák

KASI, spol. s.r.o.

 

Novinky

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Opravný balíček EC 2018 R1 SU7

Na Zákaznickém portálu NEXNET, a.s. najdete nejnovější Opravný balíček SU7 pro Edgecam 2018 R1.

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon