O.K. Navy

Společnost navazuje na dlouholetou tradici nástrojařské výroby lisovacích nástrojů, vstřikovacích forem na plasty, výrobních přípravků a kusové strojírenské výroby.
O.K. Navy Web

 Greiner

Přední strojírenská firma, která kromě potravinářských obalů vyrábí speciální obaly na bytovou chemii, nátěrové hmoty a další. Zcela specifickou součást výrobního portfolia tvoří technické díly, které dodává do řady významných zahraničních podniků. Patří mezi největší výrobce plastových obalů v České republice a na Slovensku.
Greiner Web

 Parker Hannifin s.r.o

Parker je vedoucí světový výrobce technologií a systému pro řízení pohybu - přední světový dodavatel hydraulických, pneumatických a elektromechanických komponent a systému s rozsáhlým výrobním a technickým zázemím v České republice.
Parker Hannifin Web

 John Crane Sigma, a.s.

John Crane je součástí Smiths Group, globální technologické skupiny kotované na londýnské burze. John Crane vyvíjí a produkuje mechanické ucpávky a přidružené produkty zejména pro průmysl petrochemický, potravinářský, farmaceutický, papírenský, energetiku a těžbu nerostných surovin. Od svého vzniku před 80 lety je John Crane celosvětově uznávaným lídrem v této oblasti .
John Crane Sigma Web

 Prometal s.r.o.

Výrobce částí strojů a technologických zařízení dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem. NTS Prometal Machining disponuje širokým spektrem moderních technologií v procesu CNC obrábění kovových a nekovových materiálů, výroby plechových dílů, povrchových úprav kovů, práškového lakování a montáží. Firma je zaměřena na malosériovou produkci. Optimální velikost výrobní dávky se pohybuje mezi desítkami až stovkami kusů.
Prometal Web

 KASI spool s.r.o.

Společnost se zabývá vývojem ,výrobou a prodejem prvků pro kanalizace. Pro výrobce betonových kanalizačních prvků dodávala i části formovací techniky.
KASI Web

 NATE - nápojová technika a. s.

Výrobní program firmy je zaměřen na výrobu kompletních linek na mytí a plnění lahví pro pivovary, nealko provozy, zřídla, likérky, vinařské závody, mlékárny, výrobce jedlých olejů apod. Firma zajišťuje podle požadavků zákazníka projektování linek, speciální konstrukce, výrobu, montáž a kompletní obchodní činnost.
NATE Web

 Semeko

Společnost Semeko je schopna zajistit kompletní výrobní proces, který obsahuje zpracování konstrukčního návrhu formy, výrobu provozního návrhu formy a konečnou výrobu formy. Zajišťuje výrobu forem pro zpracování plastů a pryže, výrobu střižných nástrojů, měděných a grafitových elektrod, měření 3D souřadnicovým přístrojem a mikroskopem, laserové mikronavařování. Dále nabízí lisování plastových výlisků.
Semeko Web

 CNC Řezáč, s.r.o.

Firma se zabývá zakázkovou strojní výrobou menších přesných dílů především z Al slitin, (90%), Ms, Cu, plastů ale i ocelí.
CNC Řezáč Web

 Starmans Electronics s.r.o

Ceská firma, která své produkty úspěšně nabízí již řadu let nejen doma, ale i v zahraničí. Jako jediná společnost v České republice se zabývá vývojem a výrobou průmyslových ultrazvukových systémů na detekci vad v materiálech s vlastním vývojem. Dodavatel elektronických součástek.
Starmans Electronics Web

 

 NIOB spol. s r.o.

Společnost NIOB spol. s r.o. se zabývá zakázkovou výrobou zařízení z nerezových ocelí, především pro masozpracující průmysl (řezačky, mělniče, násypky, nádrže, šneky, dopravníky, speciální potrubní rozvody, apod.). Výkresová dokumentace se zpracovává ve vlastní konstrukční kanceláři podle požadavků zákazníka.
NIOB Web

 Stransky a Petrzik. Pneumatické válce spol. s.r.o.

Tato společnost je schopna zákazníkům nabídnout projekční práce návrhů pneumatických obvodů složených ze standardních nebo atypických prvků a jejich komplexní dodávky včetně montáže i oživení.
Stransky a Petrzik Pneumatické válce Web

 ZPS Tajmac a.s.

Výrobní program se skládá z vysoce výkonných obráběcích center a ze světového hlediska špičkových více-vřetenových automatů. Stroje se uplatňují  v nejnáročnějších průmyslových odvětvích na všech světových trzích a získaly si velmi dobrou pověst pro svoje vysoké technické parametry, přesnost a spolehlivost.
ZPS Tajmac Web

 Česká zbrojovka a.s.

Česká zbrojovka a.s., Uherský Brod je dlouholetým výrobcem ručních palných zbraní. Trvale zvyšuje objem své produkce a rozšiřuje sortiment ručních zbraní, a to jak u jednotlivých druhů, tak i u modifikací. Významným rysem zbraní je jejich kvalita, dlouhodobá spolehlivost a přesnost. Tyto vlastnosti přináší trvalý zájem o nákup a používání těchto výrobků. V současné době Česká zbrojovka představuje jednoho z největších světových producentů ručních zbraní, což je také podloženo prodejem do přibližně 100 zemí světa.
Česká zbrojovka Web

 KOVOSVIT MAS, a.s.

Významný výrobce výkonných obráběcích center. Stroje se uplatňují  v nejnáročnějších průmyslových odvětvích na všech světových trzích a získaly si velmi dobrou pověst pro svoje vysoké technické parametry, přesnost a spolehlivost. Současná produkce společnosti KOVOSVIT MAS navazuje na dlouholeté zkušenosti s výrobou či konstrukcí obráběcích strojů a je pro své zákazníky zárukou spolehlivosti.
KOVOSVIT MAS Web

 

 ZF SACHS

Cílem společnosti je orientace na zákazníka, jeho spojenost a udržení vysoké úrovně kvality výrobků a služeb ve smyslu celosvětové strategie kvality mateřské firmy se značkou kvality "Made by Sachs".
ZF SACHS Web

 
Najdete nás na

 

Napsali o nás...

Edgecam je již více než deset let mým výkonným pracovním nástrojem, bez kterého nelze zvládat každodenní náročné úkoly v obrábění. Mé zkušenosti s produktem i s technickým zázemím firmy Nexnet jsou velmi pozitivní. Přístup techniků je na vysoké profesionální úrovni a dlouholetá spolupráce našeho technologického oddělení s firmou Nexnet potvrzuje správnost volby. Doporučuji každému, kdo potřebuje vyrábět efektivněji. Oceňuji i pravidelná setkání, která Nexnet pořádá pro uživatele.“

Jiří Koutný

TAJMAC ZPS

 

Novinky

RADAN 2017 SU1

Právě vychází nová verze RADAN 2017 SU1.

 

Novinky - Edgecam

Byl vydán Opravný balíček SU1 pro novou verzi Edgecam 2017 R2.

 

Akce a veletrhy

DORMER & PRAMET


04.09. - 12.09.2017
Dny obrábění

Uničovská 2, Šumperk
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon