O.K. Navy

Společnost navazuje na dlouholetou tradici nástrojařské výroby lisovacích nástrojů, vstřikovacích forem na plasty, výrobních přípravků a kusové strojírenské výroby.
O.K. Navy Web

 Greiner

Přední strojírenská firma, která kromě potravinářských obalů vyrábí speciální obaly na bytovou chemii, nátěrové hmoty a další. Zcela specifickou součást výrobního portfolia tvoří technické díly, které dodává do řady významných zahraničních podniků. Patří mezi největší výrobce plastových obalů v České republice a na Slovensku.
Greiner Web

 Parker Hannifin s.r.o

Parker je vedoucí světový výrobce technologií a systému pro řízení pohybu - přední světový dodavatel hydraulických, pneumatických a elektromechanických komponent a systému s rozsáhlým výrobním a technickým zázemím v České republice.
Parker Hannifin Web

 John Crane Sigma, a.s.

John Crane je součástí Smiths Group, globální technologické skupiny kotované na londýnské burze. John Crane vyvíjí a produkuje mechanické ucpávky a přidružené produkty zejména pro průmysl petrochemický, potravinářský, farmaceutický, papírenský, energetiku a těžbu nerostných surovin. Od svého vzniku před 80 lety je John Crane celosvětově uznávaným lídrem v této oblasti .
John Crane Sigma Web

 Prometal s.r.o.

Výrobce částí strojů a technologických zařízení dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem. NTS Prometal Machining disponuje širokým spektrem moderních technologií v procesu CNC obrábění kovových a nekovových materiálů, výroby plechových dílů, povrchových úprav kovů, práškového lakování a montáží. Firma je zaměřena na malosériovou produkci. Optimální velikost výrobní dávky se pohybuje mezi desítkami až stovkami kusů.
Prometal Web

 KASI spool s.r.o.

Společnost se zabývá vývojem ,výrobou a prodejem prvků pro kanalizace. Pro výrobce betonových kanalizačních prvků dodávala i části formovací techniky.
KASI Web

 NATE - nápojová technika a. s.

Výrobní program firmy je zaměřen na výrobu kompletních linek na mytí a plnění lahví pro pivovary, nealko provozy, zřídla, likérky, vinařské závody, mlékárny, výrobce jedlých olejů apod. Firma zajišťuje podle požadavků zákazníka projektování linek, speciální konstrukce, výrobu, montáž a kompletní obchodní činnost.
NATE Web

 Semeko

Společnost Semeko je schopna zajistit kompletní výrobní proces, který obsahuje zpracování konstrukčního návrhu formy, výrobu provozního návrhu formy a konečnou výrobu formy. Zajišťuje výrobu forem pro zpracování plastů a pryže, výrobu střižných nástrojů, měděných a grafitových elektrod, měření 3D souřadnicovým přístrojem a mikroskopem, laserové mikronavařování. Dále nabízí lisování plastových výlisků.
Semeko Web

 CNC Řezáč, s.r.o.

Firma se zabývá zakázkovou strojní výrobou menších přesných dílů především z Al slitin, (90%), Ms, Cu, plastů ale i ocelí.
CNC Řezáč Web

 Starmans Electronics s.r.o

Ceská firma, která své produkty úspěšně nabízí již řadu let nejen doma, ale i v zahraničí. Jako jediná společnost v České republice se zabývá vývojem a výrobou průmyslových ultrazvukových systémů na detekci vad v materiálech s vlastním vývojem. Dodavatel elektronických součástek.
Starmans Electronics Web

 

 NIOB spol. s r.o.

Společnost NIOB spol. s r.o. se zabývá zakázkovou výrobou zařízení z nerezových ocelí, především pro masozpracující průmysl (řezačky, mělniče, násypky, nádrže, šneky, dopravníky, speciální potrubní rozvody, apod.). Výkresová dokumentace se zpracovává ve vlastní konstrukční kanceláři podle požadavků zákazníka.
NIOB Web

 Stransky a Petrzik. Pneumatické válce spol. s.r.o.

Tato společnost je schopna zákazníkům nabídnout projekční práce návrhů pneumatických obvodů složených ze standardních nebo atypických prvků a jejich komplexní dodávky včetně montáže i oživení.
Stransky a Petrzik Pneumatické válce Web

 ZPS Tajmac a.s.

Výrobní program se skládá z vysoce výkonných obráběcích center a ze světového hlediska špičkových více-vřetenových automatů. Stroje se uplatňují  v nejnáročnějších průmyslových odvětvích na všech světových trzích a získaly si velmi dobrou pověst pro svoje vysoké technické parametry, přesnost a spolehlivost.
ZPS Tajmac Web

 Česká zbrojovka a.s.

Česká zbrojovka a.s., Uherský Brod je dlouholetým výrobcem ručních palných zbraní. Trvale zvyšuje objem své produkce a rozšiřuje sortiment ručních zbraní, a to jak u jednotlivých druhů, tak i u modifikací. Významným rysem zbraní je jejich kvalita, dlouhodobá spolehlivost a přesnost. Tyto vlastnosti přináší trvalý zájem o nákup a používání těchto výrobků. V současné době Česká zbrojovka představuje jednoho z největších světových producentů ručních zbraní, což je také podloženo prodejem do přibližně 100 zemí světa.
Česká zbrojovka Web

 KOVOSVIT MAS, a.s.

Významný výrobce výkonných obráběcích center. Stroje se uplatňují  v nejnáročnějších průmyslových odvětvích na všech světových trzích a získaly si velmi dobrou pověst pro svoje vysoké technické parametry, přesnost a spolehlivost. Současná produkce společnosti KOVOSVIT MAS navazuje na dlouholeté zkušenosti s výrobou či konstrukcí obráběcích strojů a je pro své zákazníky zárukou spolehlivosti.
KOVOSVIT MAS Web

 

 ZF SACHS

Cílem společnosti je orientace na zákazníka, jeho spojenost a udržení vysoké úrovně kvality výrobků a služeb ve smyslu celosvětové strategie kvality mateřské firmy se značkou kvality "Made by Sachs".
ZF SACHS Web

 
Najdete nás na

 

Napsali o nás...

Na Edgecam jsme přešli ze software ESPRIT z důvodu neuspokojivé technické podpory. Přechod na Edgecam byl neuvěřitelně rychlý a hladký. Edgecam nám naprosto vyhovuje, protože je velmi intuitivní a práce s ním je jednoduchá a bezproblémová. Edgecam má vynikající vazbu na SolidWorks, což je pro naši výrobu forem důležitý faktor. Musím vyzdvihnout bezprecedentní technickou podporu týmu NEXNET, tihle lidé se ve strojařině vyznají. Všechna čest.

Jiří Sedlář

SEMEKO s.r.o.

 

Novinky

Edgecam 2019R1

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2019 R1 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na FTP NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088..

 

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon