PRACOVNÍ POZICE

CAD/CAM specialista společnosti Nexnet, a.s. pro software Radan

Nabízíme možnost připojit se k týmu zajišťujícímu technickou podporu CAD/CAM softwaru Radan pro zpracování plechu, který patří mezi nejlepší na trhu.

Pracovní náplň:

  • práci s CAD/CAM software Radan pro zpracování plechu (pálení, vysekávání, ohýbání, trubky, 3D pálení)
  • školení, konzultace a technická podpora pro stávající i nové zákazníky
  • zajištění technické prezentace pro zákazníky a návrh vhodného řešení
  • tvorba uživatelských úprav dle požadavků zákazníka
  • tvorba, úpravy a testování postprocesorů pro CNC stroje
  • účast na veletrzích, výstavách, zákaznických dnech

Požadujeme:

  •  SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství)
  • samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se, zodpovědnost, důslednost, loajalitu, iniciativnost, dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • schopnost správně analyzovat a efektivně vyřešit problém
  • řidičský průkaz skupiny B
  • aktivní znalost angličtiny, minimálně psanou formou
  • vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledek a spokojenost zákazníka
  • pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají zájem pracovat a učit se a hledají stabilní zázemí

Výhodou je:

  • zkušenosti z praxe
  • velkou výhodou je zkušenost z praxe s tvářením plechu (obsluha stroje, technolog, programátor v CAM software)
  • zkušenost s programováním v C++

Nabízíme:

Zázemí stabilní prosperující společnosti s dlouholetou působností v oblasti CAD/CAM na českém a slovenském trhu

  • různorodou a zajímavou pracovní náplň
  • příjemné pracovní prostředí a týmový kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení, firemní benefity
  • kvalitní zaškolení na vše co budete pro svoji práci potřebovat, možnost školení a služebních cest v zahraničí
  • spolupráce s odborníky na nejvyšší úrovni v oblasti CAD/CAM nejen v rámci České republiky, ale i v celosvětovém měřítku
  • místo výkonu práce – Morava (Zlín, Kroměříž, Brno)

Pracovní vztah: hlavní pracovní poměr

Nástup: možný ihned.

Kontakt: Své strukturované životopisy zasílejte na e-mail: personalistika@nexnet.cz, dotazy volejte na 774 628 286.