ČLÁNKY


Vážení zákazníci,

pevně doufáme, že s ohledem na stávající situaci ohledně koronaviru zůstáváte vy i vaše rodiny v bezpečí a zdraví!

Víte o tom, že můžete také pracovat z domova pomocí vašeho CAD/CAM softwaru EDGECAM, ALPHACAM, RADAN, VISI či CABINET VISION?

I v této době zůstává naším hlavním cílem stát po vašem boku a být vám maximálně nápomocni. Pro zákazníky pod aktualizací nabízíme několik možností přístupu k vašim licencím z domova.

Poradíme vám, jak bezpečně a bezplatně přenést vaši licenci na váš domácí počítač nebo jak se lze vzdáleně připojit k vaší licenci na pracovišti. V případě zájmu o další informace založte ticket na https://helpdesk.nexnet.cz/ a naši technici se vám budou co nejdříve věnovat.

Neváhejte se na nás obrátit také v případě potřeby konzultace technologie, úpravy či tvorby postprocesoru a maker, zvýšení efektivity programování apod.

Naše technická podpora i obchodní oddělení vám zůstávají k dispozici jako obvykle.

Přejeme vám pevné zdraví!

Tým NEXNET, a.s.

UDÁLOSTI


Pozvánka na technologický seminář

  1. března 2020, Výukové a výzkumné centrum v dopravě (VVCD), budova DD Doubravice 41, Pardubice

Vážení zákazníci,

srdečně vás zveme na další technologický seminář pořádaný společností DORMER PRAMET.

Jako partner společnosti DORMER PRAMET zde budeme mít vyhrazený čas na ukázku využití EDGECAMu pro automatizaci za účelem zvýšení produktivity programování CNC strojů.

Níže můžete zhlédnout připravený program a zájemce prosíme o přihlášení na e-mail hana.ruprichova@dormerpramet.com a v kopii na obchod@nexnet.cz.

Těšíme se na viděnou!